Tkanina Lumo 10 szałwiowy błękit

EAN-13: 5903211475108
16,00 zł Brutto

*cena podana za mb.

do 5 dni roboczych

od 20zł

Minimalna ilość zamówienia: 1 mb

Opis

Tkanina szenilowa Lumo 10 w odcieniu szałwiowego błękitu przyciąga uwagę spokojną kolorystyką i miękkim wykończeniem. Jasny, lekko przygaszony kolor nadaje meblom lekkości i nietuzinkowej prezencji.

Szałwiowy błękit świetnie podkreśla proste formy sof, narożników, foteli i puf, nadając im wyjątkowego wyrazu. Szenil Lumo 10 to propozycja do mebli użytkowanych na co dzień. Tkanina obiciowa wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, a zatem zachowuje estetyczny wygląd i komfort użytkowania przez długi czas.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

infografika

Opis

Gramatura 300 g/m2 +/- 10%
Skład 100 % POLYESTER
Szerokość tkaniny 143 cm +/- 2cm
Ścieralność Test Martindale 30 000
Pilingi 4-5
Odporność na tarcie dry 5 / wet 4-5
Odporność koloru na światło 5
Rodzaj szenil
Sposób czyszczenia Nie suszyć mechanicznie , Nie prasować, Pranie ręczne , Nie czyścić chemicznie, Nie wybielać
Kolor tkaniny niebieski, zielony
Przeznaczenie obicia meblowe

Zobacz kolekcję tkanin Lumo