Koszyk 0

Hurtownia tkanin MirTex24

hurtownia tkanin

Nasza historia rozpoczęła się w 1996 roku, gdy weszliśmy na rynek ze sprzedażą stelaży fińskich. W ciągu kolejnych lat pełni dumy patrzyliśmy, jak nasza firma dynamicznie się rozwija. W 2001 roku nastąpił przełom - poszerzyliśmy działalność o tkaniny obiciowe. Do dnia dzisiejszego nie zwolniliśmy tempa i intensywnie się rozwijamy.

Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jedynym przedstawicielem firmy LECH na terenie powiatu kępińskiego. Współpracujemy z lokalnymi producentami mebli, jednocześnie będąc dostawcą materiałów dla firm krajowych i zagranicznych. Naszym dużym osiągnięciem jest współpraca z kontrahentami z Czech, Niemiec, Francji, Rosji oraz Anglii, co świadczy o globalnym zasięgu.

Dynamika działań przeprowadzanych w firmie Mir-Tex24 spowodowała, że hurtownia od 2 lat znajduje się w nowej siedzibie. Pozwoliło to na zwiększenie asortymentu i wysoką dostępność najpopularniejszych wzorów.

tkaniny tapicerskie w hurtowni
Właśnie rozpoczynamy nowy etap - horyzontalną sprzedaż internetową. Pozwoli ona szybko i precyzyjnie nabyć niezbędne tkaniny bez konieczności wizyty w naszym sklepie. Zakupy można realizować 24 godziny na dobę. Staramy się, aby działania przez nas podjęte ułatwiły Państwa codzienne życie oraz zapewniły komfort pracy.

Nowa forma nabycia materiałów z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni swój czas. Nasz sukces jest odzwierciedleniem staranie wykonywanej przez nas pracy i zaufania klientów. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem naszego sklepu.

zdjęcia z hurtowni tkanin