Koszyk 0

Hurtownia tkanin MIR -TEX24

hurtownia tkanin

Hurtownia stacjonarna

mir-tex24

Nasza historia rozpoczęła się w 1996 roku, gdy weszliśmy na rynek ze sprzedażą stelaży fińskich. W ciągu kolejnych lat pełni dumy patrzyliśmy, jak nasza firma dynamicznie się rozwija. W 2001 roku nastąpił przełom - poszerzyliśmy działalność o tkaniny obiciowe. Obecnie jesteśmy jedynym przedstawicielem firmy LECH na terenie powiatu kępińskiego. Współpracujemy z lokalnymi producentami mebli, jednocześnie będąc dostawcą materiałów dla firm krajowych i zagranicznych. Naszym dużym osiągnięciem jest współpraca z kontrahentami z Czech, Niemiec, Francji, Rosji oraz Anglii, co świadczy o globalnym zasięgu. Dynamika działań przeprowadzanych w naszej firmie spowodowała, że hurtownia z dniem 01.08.2018 zmieniła swoją siedzibę. Większe przestrzenie magazynowe pozwoliły na zwiększenie asortymentu i wysoką dostępność najpopularniejszych wzorów. Wśród nowych produktów, znajdą Państwo akcesoria do szycia m.in. szpulki z nićmi, guziki oraz taśmy krawieckie.

Hurtownia Stalco

Stalco

Zmiana siedziby MIR-TEX24 pozwoliła na poszerzenie oferty, nie tylko w segmencie tkanin. W 2018 roku podjęliśmy współpracę z marką STALCO, która wyposaża sklepy narzędziowe w sprzęt i akcesoria o renomowanej jakości. Firma, podobnie jak MIR-TEX24, posiada duże doświadczenie na rynku polskim oraz zagranicznym. STALCO swoją historię rozpoczęło 1998 roku i nieustanie oferuje olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. W naszym punkcie, zlokalizowanym przy ul. Cło 31a w Kępnie znajdziesz specjalistyczny sprzęt majsterkowicza oraz podstawowe wyposażenie każdego garażu m.in. młotki, śrubokręty czy wiertarki. W hurtowni dostępna jest bogata oferta odzieży roboczej (ochronnej), zgodnej z wymaganiami BHP oraz narzędzi i akcesoriów ogrodniczych m.in. węże ogrodowe z nakładkami, grabie do liści, łopaty do śniegu.

Sprzedaż internetowa

Stalco

Asortyment MIR-TEX24 dostępny jest również w naszym sklepie internetowym. E-zakupy pozwalają szybko i precyzyjnie nabyć niezbędne tkaniny, bez konieczności wizyty w naszym sklepie stacjonarnym. Dużą uwagę skupiamy na starannym i rzetelnym opisie tkanin. Skrupulatnej selekcji i segregacji produktów do danych kategorii materiałów. Podjęte działania mają na celu, ułatwić wybór odpowiedniej tkaniny. Nowa forma nabycia materiałów z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni swój czas. Sklep internetowy dostępny jest 24 godziny na dobę. Staramy się, aby działania przez nas podjęte ułatwiły Państwa codzienne życie oraz zapewniły komfort pracy. Nasz sukces jest odzwierciedleniem starannie wykonywanej przez nas pracy i zaufania klientów. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem naszego sklepu.

Galeria zdjęć:


Używamy plików cookies dla celów reklamowych, statystycznych i dla wygody używania strony. Więcej w polityce cookies.