Zamów próbnik tkanin
Category Banner

Pinezki

(73 produkty)

Wybierz filtry
Pokazano 1-36 z 73 pozycji
Pokazano 1-36 z 73 pozycji

Pinezki są ozdobą tapicerowanych mebli wypoczynkowych, a także siedzisk i oparć krzeseł. Te znane i z powodzeniem stosowane w przemyśle akcesoria, choć drobnej budowy mają ogromną moc upiększania wyglądu mebli. Kolejnym atutem, jakim wyróżnia się już pojedyncza pinezka, jest szeroki zakres praktycznych zastosowań. Dla przykładu dzięki optymalnej średnicy główki posłuży jako kamuflaż szwów i łączeń, zwiększając tym samym estetykę mebla.

Pinezki tapicerskie gładkie

Szeroki wybór pinezek gładkich obejmuje kilka popularnych kolorystyk, wśród których dominują odcienie srebra i połyskujące złoto. Dla bardziej wyrafinowanych produktów przygotowaliśmy również pinezki tapicerskie w kolorze postarzanej miedzi, mosiądzu i matowej czerni. Paleta barw obejmuje także barokowe desenie dedykowane meblom stylizowanym na minione epoki.

Skromna elegancja, z jaką prezentuje się gładka główka każdej pinezki, podkreśli styl mebli tapicerowanych takich jak choćby eleganckie fotele, narożniki czy detale podłokietników kultowej już kanapy Chesterfield.

Pinezki ozdobne do mebli

Dekoracyjny detal w postaci drobnej pinezki do mebli może zupełnie odmienić wygląd produktu. Przybierając najróżniejsze kształty, od wypukłego stożka, przez kwiatek, aż po parasolkę elegancko podkreślają nie tylko styl mebla, ale także uwydatniają walory aranżacji całego wnętrza.

Zasobna oferta obejmuje także designerskie propozycje o strukturze przypominającej plaster miodu czy elipsę. Ciekawostką jest także pinezka o kwadratowej główce z lekko zarysowanymi brzegami, patrząc na nią z góry, do złudzenia przypomina wygląd rombu.