Wzornictwo
Oferujemy tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej i w najmodniejszych wzorach
Pasja
Wyróżnia nas otwartość na innowacje, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów
Dystrybucja
Nasze produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich
Doświadczenie
Liczne sukcesy potwierdzają, że jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie
Przyjazne zwierzętom

Przyjazne zwierzętom

(46 produktów)

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem zwierząt domowych to tkaniny, znajdujące się w tej kategorii z pewnością przypadną Ci do gustu. Są one materiałami tapicerskimi, które znacząco ułatwią życie codzienne właścicielom kotów bądź psów.

Tkaniny przyjazne zwierzętom sprzyjają nienagannemu wyglądowi mebli tapicerowanych bądź legowisk, co z pewnością docenią nie tylko domownicy, ale i czworonożni przyjaciele.

Tkaniny dla zwierząt wyróżniają się bardzo drobnym splotem i gładką powierzchnią, dzięki czemu ich sierść nie wnika w głąb struktury mebla, znacząco ułatwiając ich czyszczenie. Wystarczy wykorzystać wilgotną ściereczkę, bądź gumową rękawicę, czy też rolkę do ubrań z taśmą klejącą – są to sposoby, które z łatwością pomogą pozbyć się zbędnej sierści z całej powierzchni mebla.
Największym atutem tkanin przyjaznych zwierzętom jest to, że bywają one także odporne na zadrapania i zaciągnięcia, dzięki czemu kot ostrzący swe pazury czy pies wskakujący na kanapę nie uszkodzi tapicerki. Ponadto ten rodzaj materiału mniej haczy się o pazurki, co jest ważnym aspektem w życiu codziennym kota lub psa. 

Dodatkowo wiele tkanin dostępnych w tej kategorii posiada funkcje, które również sprawdzają się w ekstremalnych warunkach: trudnopalność czy hydrofobowość.
Decydując się na tkaniny łatwoczyszące, niestraszny Ci będzie widok mokrego zwierzęcia na narożniku! Materiały te ograniczają wchłanianie cieczy, pozostawiając uformowane na powierzchni mebla krople, które wystarczy zetrzeć chłonną ściereczką.

Mimo iż prezentowane tkaniny posiadają wiele atestów i certyfikatów, pamiętaj, że żaden materiał nie jest niezniszczalny. By zachować jego nieskazitelny wygląd, warto odpowiednio o niego dbać i przestrzegać zasad pielęgnacji tkanin.

Zobacz więcej