Category Banner

Toptextil Premium

(708 produkty)

Wybierz filtry
Pokazano 1-36 z 708 pozycji
Pokazano 1-36 z 708 pozycji

Tkaniny gładkie i we wzory, velvet, ekoskóra, plusze, a także tkaniny strukturalne tak różnorodna jest grupa sygnowana logiem Toptextil Premium. Nie brakuje tu również motywów dekoracyjnych takich jak klasyczna kratka, duże kwiaty czy modny patchwork, które stanowią świetną bazę na obszycia poduszek dekoracyjnych i do wyrobu tekstyliów domowych.

Marka potwierdza najwyższą jakość wykonania i wyjątkowe właściwości użytej w tkaninach przędzy. Takie połączenie zapewnia obitym materiałami meblom efektowny wygląd i niezawodność przez długi czas. Podwyższony standard każdej tkaniny daje się poznać m.in. po wysokim poziomie współczynnika odporności na mechacenie i pilling. Część materiałów z kolekcji stanowią także tkaniny trudnopalne i odporne na płowienie kolorów.

Cechą charakterystyczną wyróżniającą poszczególne materiały jest wykonanie w nowoczesnej technologii Cleanaboo, która ogranicza wchłanianie cieczy i sprawia, że rozlany płyn nie wnika do środka tkaniny. Aby go usunąć, wystarczy lekko zetrzeć powierzchnie miękką ściereczką lub papierowym ręcznikiem. W efekcie tkanina pozostaje czysta i sucha. Ta cecha szczególnie dobrze sprawdza się w miejscach, w których są małe dzieci.

Wysokogatunkowe tkaniny Toptextil Premium są niezastąpione w renowacji i produkcji mebli tapicerowanych. Ich miękkość i plastyczność sprawia, że dobrze układają się na obiciach narożników, foteli i sof.