Zamów próbnik tkanin
Category Banner

Taśmy

(13 produkty)

Wybierz filtry
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Taśmy tapicerskie tuż obok pozostałych produktów w naszej pasmanterii dobrze sprawdzą się jako komponenty do produkcji mebli tapicerowanych. Bazą, która posłużyła do przygotowania taśm, najczęściej jest czysta bawełna. Jej wysoka siła zrywająca korzystnie wpływa na trwałość i solidność wykonanych z jej udziałem produktów. Z kolei surowe wykończenie brzegów taśmy wspiera szwalność oraz pozwala w łatwy sposób dostosować niezbędne wzmocnienia.

Niezależnie od grubości taśmy bawełniane są mocne i wytrzymałe. Przeglądając naszą ofertę, zauważysz, że podzieliliśmy je na te o małej, średniej i dużej grubości. Taka struktura pozwoli Ci dobrać najbardziej odpowiednią do Twoich wyrobów gramaturę. Z myślą o Twojej wygodzie przygotowaliśmy również szpule o zróżnicowanej długości nawoju. W zależności od potrzeb swojego biznesu możesz wybrać nawet kilkusetmetrowe opakowania.

Taśma nośna i jej najpopularniejsze zastosowania

Szeroki wachlarz możliwości praktycznego wykorzystania taśm obejmuje zarówno produkcję mebli tapicerowanych takich jak narożniki, kanapy i fotele, jak również mebli outdoorowych, które w coraz większym zakresie goszczą na tarasach, balkonach i w przydomowych ogrodach.

Taśmy pasmanteryjne są też świetnym wzmocnieniem różnego rodzaju szwów. Dobrze sprawdzają się jako lamówki, elementy wykończeniowe i sznurki do ubrań. Jednolita kolorystyka przygotowanych przez nas produktów świetnie maskuje się pod warstwą tkaniny, do której została przyszyta.

Optymalna nośność sprawia, że nasze taśmy do obszywania można wykorzystać też jako uchwyty do toreb, paski i zawieszki do ręczników. Jeden produkt – niezliczona ilość zastosowań!

Porównaj

0/5