Zamów próbnik tkanin

Materace

(1 produkt)

Wybierz filtry
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Materace nawierzchniowe poprawiają wygodę podczas snu bez konieczności wymiany starego materaca lub służącej do codziennego spania kanapy. Kilkucentymetrowa mata pełni funkcję nakładki na główny materac sypialniany. Rodzaj zastosowanego wypełnienia niweluje poziom twardości, wspiera także miękkość i elastyczność głównego materaca.

Lista głównych zalet charakteryzujących materac nawierzchniowy obejmuje m.in. poniższe czynniki:

  • podnosi komfort snu nawet na starym lub wysłużonym materacu,
  • sprawdzają się jako wierzchnia warstwa kanapy lub sofy,
  • umożliwia zmianę poziomu twardości materaca,
  • niweluje nierówności powierzchni spania.

Ta tania i wygodna alternatywa dla wymiany materaca cieszy się sporą popularnością również wśród właścicieli łóżek kontynentalnych. Chcąc powstrzymać się od wymiany kilku warstw materacy, wystarczy zaopatrzyć się jedynie w nowy wierzchni toper. To wystarczy dla zwiększenia wygody, pozwoli również jeszcze dłużej korzystać z właściwości materaca głównego.

Co więcej, nakładka na materac zapewni stabilne podparcie dla całego ciała, dopasuje się do sylwetki, a także zniweluje ewentualne nierówności na powierzchni spania. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy śpią na pikowanym narożniku lub kanapie.

Topery od Mir-tex24 pozwolą ci również zachować cyrkulację pomiędzy oboma materacami, dzięki czemu wesprą higieniczne warunki codziennego wypoczynku.

Jaki materac nawierzchniowy wybrać?

Wyznacznikiem wygody, jaką zapewniać będzie nowy materac nawierzchniowy, są użyte do jego przygotowania komponenty. Zastosowana pianka w połączeniu z towarzyszącymi jej tkaninami pozwoli nam zniwelować mankamenty starego materaca, co bezpośrednio przełoży się na zwiększony komfort nocnego wypoczynku.

Niemniej ważne są techniczne aspekty przekładające się na łatwość codziennego użytkowania topera. Dobrym rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru materaca nawierzchniowego, są gumy na każdym z narożników. Zapobiegną przesuwaniu się nakładki na materac, przez co pośrednio wesprą nieprzerwany sen.

Po nałożeniu topera na materac, każdą z przymocowanych gum załóż za róg materaca. Ta prosta czynność wystarczy, żeby uniknąć przesuwania się nakładki w trakcie zmiany ułożenia ciała podczas snu.

Zapominasz, że nakładka nawierzchniowa w ogóle jest nałożona na materac główny!

Gdzie kupić materac?

Komfortowy toper na łóżko kupisz online w sklepie Mir-tex24. Szeroki wybór rozmiarów umożliwi Ci idealne dopasowanie nowego materaca nawierzchniowego do Twojego łóżka. U nas znajdziesz m.in. materac nawierzchniowy 140x200 cm – idealny na łóżka pojedyncze, kanapy i wersalki. Z kolei nieco większy materac nawierzchniowy 160x200 cm sprawdzi się w przypadku małżeńskich łóżek sypialnianych. Dla wielbicieli przestrzeni i wygody czekają topery o wymiarach 180x200 cm, a nawet 200x200 cm.

Zrób bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu!

Porównaj

0/5