Zamów próbnik tkanin
Category Banner

Nóżki metalowe

(57 produkty)

Wybierz filtry
Pokazano 1-36 z 57 pozycji
Pokazano 1-36 z 57 pozycji

Na styl i charakter mebla bardzo często wpływają detale, którymi są m.in. nóżki.  Ich wysokość, kształt oraz rodzaj materiału, z którego są wykonane, są przypisane do danego trendu wnętrzarskiego. Dla stylu skandynawskiego lub retro zostały przypisane wysokie nóżki drewniane, często o zaokrąglonym wykończeniu. Natomiast styl nowoczesny najczęściej wykorzystuje nóżki w kolorze srebra, bieli lub czerni – mogą być one wykonane z metalu lub plastiku. Metalowe nóżki to również znak rozpoznawczy stylu industrialnego oraz loftowego. Natomiast metalowe nóżki w kolorze miedzi, czerni lub złota doskonale współgrają ze stylem Glamour.

Metalowe nóżki do mebli

Nóżki znajdujące się w ofercie sklepu internetowego Mir-Tex24 doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie zarówno mebli tapicerowanych, jak i twardych, nadając im stylu oraz charakteru. Wśród dostępnych modeli znajdują metalowe nóżki o ciekawym, geometrycznym kształcie, a także klasyczne, proste wzory do minimalistycznych projektów.

Prezentowane metalowe nóżki występują w różnych wariantach kolorystycznych, co ułatwia ich dopasowanie do stylu mebla. Dodatkowo najpopularniejsze modele nóżek występują w różnych rozmiarach, co daje większą swobodę projektową. Natomiast wykończenie nóżek może występować w wariancie matowym lub na wysoki połysk.

Nóżki meblowe – do użytku zewnętrznego

Najpopularniejszym przeznaczeniem nóżek meblowych są meble tapicerowane oraz twarde, które znajdą zastosowanie w domu lub mieszkaniu. Jednak wysoka jakość metalowych nóżek w ofercie Mir-Tex24 pozwala na ich zastosowanie w segmencie zewnętrznym, do stworzenia np. mebli ogrodowych.

Do największych zalet nóżek meblowych metalowych zalicza się ich stabilność, a to za sprawą wyważonej, dokładnej formy. Ponadto ich montaż jest bardzo prosty oraz zapewnia mocne połączenie nóżek z meblem. Dodatkowo są  odporne na wpływ czynników atmosferycznych — przede wszystkim nie korodują pod wpływem wilgoci. 

Nogi metalowe do mebli – Mir-Tex24

Oferta sklepu internetowego Mir-Tex24 nieustannie się poszerza, dzięki temu masz możliwość zakupu szerokiego asortymentu meblowego w jednym miejscu. Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz zakupić pojedyncze sztuki wybranych akcesoriów lub zapytać o ofertę hurtową nasze biuro obsługi klienta. Wszystkie zamówienia staramy się realizować w najkrótszym możliwym terminie oraz oferować atrakcyjne warunki cenowe.