Category Banner

Tkaniny Dekoracyjne

(661 produkty)

Podkategorie
Wybierz filtry
Pokazano 1-36 z 661 pozycji
Pokazano 1-36 z 661 pozycji

Walory estetyczne, które wyróżniają tkaniny dekoracyjne na tle licznej grupy materiałów, nadają wykonanym z nich wyrobom wyjątkowy wygląd. Mając na uwadze, że to właśnie od obicia zależy design i końcowy efekt wizualny, przygotowaliśmy dla państwa liczne kolekcje materiałów, których powierzchnię zdobią m.in. motywy kwiatowe, pasy, kropki, a także geometryczne fasony o nieco futurystycznych kształtach. Część z nich to modele dwustronnie tzn., że zarówno wierzchnia, jak i spodnia warstwa jest w kolorze, doskonale sprawdzają się również jako tkaniny zasłonowe.

Tkaniny wzorzyste to grupa materiałów, wśród których wyróżnić można również tkaniny pikowane. Szczególną popularnością niezmiennie cieszą się poprzeczne przeszycia w pasy o zróżnicowanej szerokości oraz pikowanie w klasyczne romby lub kwadraty. Takie właśnie piki stanowią doskonały komponent do produkcji i renowacji mebli tapicerowanych takich jak fotele, kanapy i narożniki.

Z kolei wchodząca w grupę tkanin dekoracyjnych strefa dziecka to miękkie i miłe w dotyku przędze, najczęściej zaliczane do gatunku plusz, a także materiały polarowe i z domieszką bawełny. Wśród kolekcji dedykowanych dla najmłodszych użytkowników dominują motywy baśniowe i tkaniny drukowane, których powierzchnie pokrywają nadruki ze wzorami inspirowanymi światem przyrody, motoryzacja, a także panoramy wielkich miast. Takie zdobienie sprawia, że są tkaniny te doskonałym komponentem do uszycia tekstyliów dziecięcych i dekoracji pokoju młodzieżowego.