Wybierz filtry

Cena

24 zł - 34 zł

Kolor tkaniny

Rodzaj tkaniny

Materacowe

Materacowe

(3 produktów)

W ofercie Mir-tex24 dostępne są tkaniny materacowe, które doskonale sprawdzą się do wykonania wysokiej jakości pokrowców. Znajdujące się w ofercie materiały różnią się między sobą gramaturą oraz właściwościami. Jednak każdy z dostępnych materiałów posiada certyfikat Oeko-Tex, który poświadcza o ich bezpieczeństwie dla skóry. Dodatkowym atutem tkanin materacowych są delikatne wzory, które dekorują tkaninę oraz tworzą specjalny system wentylacji. Rolą pokrowców jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza, która odprowadzi wilgoć i zapobiegnie intensywnemu namnażaniu się roztoczy. Przy wyborze tkaniny warto również zwrócić uwagę na gramaturę. Im wyższa gramatura, tym bardziej miękki i przyjemny w dotyku będzie pokrowiec.

Certyfikat Oeko-Tex

Tkaniny materacowe szczególnie często są poddawane kontaktowi ze skórą, dlatego tak ważne jest by posiadały one certyfikat poświadczający o ich bezpieczeństwie. Tkaniny znajdujące się w ofercie Mir-tex24 posiadają certyfikat Oeko-Tex, który jest przyznawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry.

Test papierosa

Dodatkowym atutem tkanin materacowych, znajdujących się w ofercie Mir-tex24 jest pozytywnie zaliczony Test Papierosa, który potwierdza, że tkanina posiada właściwości trudnopalne.

Zobacz więcej