Wzornictwo
Oferujemy tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej i w najmodniejszych wzorach
Pasja
Wyróżnia nas otwartość na innowacje, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów
Dystrybucja
Nasze produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich
Doświadczenie
Liczne sukcesy potwierdzają, że jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie
Promocje

Promocje

(8 produktów)

Dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań promocje obejmują szeroką gamę modnych tkanin obiciowych. Korzystając z bogatej oferty, zyskujesz możliwość kupna wysokogatunkowych przędzy w najkorzystniejszych na rynku cenach. To dobra okazja na zakup materiałów do tapicerowania narożników, sof czy foteli wypoczynkowych. Starannie wyselekcjonowane przez nas tkaniny obiciowe w promocji to zasobna grupa obejmująca materiały gładkie, jednokolorowe, a także dekoracyjne tkaniny we wzory.

Prosty sposób na oszczędzanie – wykorzystuj promocje!

Polując na przeceny, masz również szansę wyboru wyróżniających się wyjątkowymi właściwościami tkanin specjalnych lub tych, które w przyszłości posłużą Ci jako baza do uszycia tekstyliów domowych. Promocja w sklepie online obejmuje także popularne tkaniny zasłonowe. Bogaty wybór kolorów i wzorów stwarza szerokie pole do popisu i sprzyja szyciu dekoracji okien pasujących do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach.

Okazje cenowe - tkaniny po obniżkach

Promocyjne ceny sprawdzisz na karcie każdego z produktów. Cena po rabacie widoczna jest obok palety dostępnej kolorystyki wybranej przez Ciebie tkaniny. Na Mir-tex24 nie tylko wytropisz aktualne promocje, zyskasz też dostęp do najświeższych informacji obejmujących sezonową wyprzedaż materiałów, atrakcyjne bonusy, mega okazje i nadchodzące promocje.

Zrób sobie przyjemność i kupuj materiały z rabatem! Łap okazje i pamiętaj, że oferty są limitowane, a super promocja nie zdarza się często!

Śledź mir-tex24 na facebooku, obserwuj @mir_tex24 na instagramie i bądź na bieżąco z szytymi na miarę promocjami.

Zobacz więcej