Zamów próbnik tkanin
Category Banner

Elementy dekoracyjne

(125 produkty)

Podkategorie
Wybierz filtry
Pokazano 1-36 z 125 pozycji
Pokazano 1-36 z 125 pozycji

Zarówno stacjonarnie, jak i online znajdziesz u nasz szeroki wybór różnorodnych akcesoriów przeznaczonych do profesjonalnej produkcji mebli. Zasobna oferta z powodzeniem znajdują również swoje zastosowanie w renowacji foteli, sof czy narożników, a także sprawdza się w przydomowych manufakturach.

Szczególne miejsce na naszych półkach zajmują ozdobne guziki i kołatki, które pokrótce państwu przybliżymy.

Kołatki do mebli

Z myślą o zapewnieniu Ci jak najszerszego wyboru akcesoriów przygotowaliśmy m.in. różnorodne kołatki, w tym bardzo popularne ozdoby eleganckich mebli, czyli kołatki do krzeseł. Z uwagi na wszechstronne zastosowanie tych dekoracyjnych uchwytów swoje zastosowanie, a także uznanie klientów zdobyły także jako zamienniki standardowych uchwytów w komodach, kredensach i szafkach.

Awangardowy styl Twoich produktów podkreśli kołatka chromowana, satynowa lub mosiężna. Wedle własnego uznania możesz też wybrać modele w kolorach złota, a także głębokiej czerni.

Guziki ozdobne

Nieodłącznym elementem nadającym ostateczny wygląd mebla są ozdobne guziki. Wyselekcjonowane przez nas propozycje obejmują gotowe do użycia guziki szklane w różnorodnych kolorach. Oferta obejmuje guziki tęczowe, bezbarwne, a także szeroką gamę w jednolitych kolorach.

Tym, co różnicuje poszczególne modele, jest także sposób montażu. Najpopularniejszym jest guzik szklany typu nap, a zaraz za nim guzik szklany wyciągany. Dogodną opcje montażu możesz dopasować do potrzeb swojego projektu.