Wzornictwo
Oferujemy tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej i w najmodniejszych wzorach
Pasja
Wyróżnia nas otwartość na innowacje, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów
Dystrybucja
Nasze produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich
Doświadczenie
Liczne sukcesy potwierdzają, że jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie

Wybierz filtry

Cena

0 zł - 47 zł
Nóżki do mebli

Nóżki do mebli

(125 produktów)

Nóżki meblowe to jedne z ważniejszych elementów mebli. Są one częścią, na której opiera się cała struktura – zarówno mebli tapicerowanych, jak i twardych.
Podstawową funkcją nóżek do mebli jest stabilizacja konstrukcji. Pełnią one również funkcję dekoracyjną, pozwalając w łatwy i szybki sposób odmienić wygląd każdego mebla.
To właśnie nóżki dodają lekkości przysadzistym i masywnym meblom.

Nóżki meblowe możesz dopasować do każdego stylu aranżacyjnego. Modele o zaokrąglonym wykończeniu doskonale sprawdzą się w klasycznych wnętrzach, a te kwadratowe – w nowoczesnych. Nóżki do mebli wprowadzą do wnętrza odpowiedni charakter oraz estetycznie dopełnią każdą aranżację.

Nóżki meblowe - popularne rodzaje

Wybierając nóżki do mebli, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich ilość, rozmiar oraz kształt, ale także na materiał, z jakiego zostały stworzone. To właśnie on gwarantuje wytrzymałość i atrakcyjny wygląd, ciesząc swych użytkowników nienaganną formą przez wiele lat.

Najpopularniejszym rodzajem nóżek meblowych są te wykonane z metalu, plastiku bądź drewna. Elementy te mają różne kształty, wysokości i zastosowania. Można je w dowolny sposób zestawiać ze sobą i dopasowywać rozwiązania na miarę własnych potrzeb.

Nóżki i stopki znajdujące się w naszej ofercie doskonale sprawdzają się nie tylko jako solidna podstawa narożników czy szafek, ale również jako element dekoracyjny łóżek tapicerowanych, puf bądź kanap.

Do ich produkcji wykorzystywane są zaawansowane technologie, dzięki którym dostępne są różne warianty nóżek, stopek i podpórek, zróżnicowanych pod względem rozmiarów, kształtów, a także kolorystyki.

Zobacz więcej