Wzornictwo
Oferujemy tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej i w najmodniejszych wzorach
Pasja
Wyróżnia nas otwartość na innowacje, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów
Dystrybucja
Nasze produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich
Doświadczenie
Liczne sukcesy potwierdzają, że jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie
Ekoskóry i zamsze

Ekoskóry i zamsze

(7 produktów)

Ekoskóry znane są jako ekonomiczny zamiennik skóry naturalnej. Jednak biorąc pod uwagę, że stale rozwijający się przemysł włókienniczy wyposaża je w coraz to lepsze właściwości, niejednokrotnie to właśnie imitacja skóry przewyższa oryginał.

Podobnie dzieje się też w przypadku pokrytego warstwą krótkiego włókna zamszu. W mir-tex24 przygotowaliśmy zamsz barwiony na różnorodne odcienie, które podkreślą walory estetyczne tapicerowanych nim mebli i uszytych z niego tekstyliów. Niebywałą miękkość, która wyróżnia materiał, z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Z kolei elastyczna i przyjemna w dotyku ekoskóra doskonale sprawdza się również jako baza do przygotowania szeroko rozumianej galanterii i wyrobów kaletniczych. Przy jej użyciu, a także za pomocą zamszu można uszyć także torebki, plecaki, worki czy portfele. Idealnie prezentuje się też jako obicia tapicerskie w produkcji i renowacji mebli takich jak eleganckie sofy, kanapy i fotele do salonu często odwiedzanego przez gości.

Nasze ekoskóry wyróżniają się wysoką wytrzymałością oraz niewielką przesiąkliwością, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu w czystości. Wszelkie zanieczyszczenia dają się prosto usunąć z powierzchni materiału, najczęściej wystarczy tylko przetrzeć zabrudzoną powierzchnię za pomocą wilgotnej ściereczki.

Zobacz więcej