Category Banner

We wzory

(323 produkty)

Wybierz filtry
Pokazano 1-36 z 323 pozycji
Pokazano 1-36 z 323 pozycji

Tkaniny we wzory są najbardziej interesującą grupą tkanin tapicerskich. Posiadają mnogość wzorów i kolorów oraz faktur. Są po prostu inne, nietypowe, wykraczające poza ramy codzienności. Z całą pewnością, za pomocą tych tkanin, Twój mebel stanie się wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Bo przecież kanapa wcale nie musi być taka nudna!

Wzory, to kolekcja posiadająca nieograniczone możliwości aranżacyjne. Miejsce przepełnione ilością barw, wzorów i faktur. Znajdziesz tu mnóstwo kolorowych materiałów idealnie pasujących do pokoju dziecięcego, salonu bądź sypialni.
Możesz wykonać z nich dekoracyjne akcesoria do swojego domu, kolorowe poduszki, ozdoby na ścianę, zabawne zasłony a nawet możesz tchnąć nowe życie, w swoje stare meble tapicerowane, za pomocą designerskich obić.


Zestawienie wzorów

Meble tapicerowane i akcesoria uszyte z tkanin wzorzystych są doskonałym materiałem do zabawy w łączenie wzorów i kolorów. Z roku na rok trendy aranżacyjne stają się coraz bardziej odważne i niesamowicie ekstrawaganckie. Dlaczego miałbyś i Ty nie spróbować? Do odważnych świat należy! Stwórz swoje meble w sposób oryginalny i niepowtarzalny. Bądź liderem na rynku w produkcji nietypowych mebli i zdobądź rzeszę zadowolonych klientów.

Kolorowe wzory na tkaninach na pewno nigdy Ci się nie znudzą, tym bardziej, że mamy tu ich całe mnóstwo! Za ich pomocą można szybko i tanio zupełnie odmienić wygląd mieszkania.
Tkaniny we wzory niewątpliwie są bardzo ważnym elementem wystroju. Odpowiednio dobrane materiały będą doskonałą dekoracją i dopełnieniem całej aranżacji.

Ważne, by ożywiły one meble, nadały im charakteru lub zaakcentowały osobiste upodobania aranżacyjne.