Zamów próbnik tkanin
Category Banner

Nóżki plastikowe

(55 produkty)

Wybierz filtry
Pokazano 1-36 z 55 pozycji
Pokazano 1-36 z 55 pozycji

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów nóżek meblowych, które różnią się od siebie sposobem wykonania oraz zastosowanym do ich produkcji materiałem.
Do jednych z najczęściej wybieranych należą nóżki do mebli wykonane z plastiku. Są one uznawane za najbardziej uniwersalne i ponadczasowe modele, sprawdzające się w każdych okolicznościach.
Mogą występować w różnych stylach, formach i kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz nóżki do konstrukcji mebla. Plastikowe nóżki pasują do większości szafek, narożników czy też łóżek, stanowiąc odpowiednie podparcie konstrukcji, tworząc przy tym znakomity dodatek dekoracyjny.

Nóżki plastikowe odmienią każde wnętrze!

Plastikowe nóżki do mebli mogą całkowicie odmienić wygląd mebla. Tego rodzaju materiał charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością i odpornością, dzięki czemu zapewniają wieloletnią satysfakcję z użytkowania.
Nogi meblowe dostępne są w kolorze czarnym, srebrnym lub chromowanym, a także takie, które imitują wybarwienie drewna naturalnego, dlatego z łatwością można wybrać idealną propozycję dla siebie. Ich kształt jest zwykle bardzo prosty, albo wręcz przeciwnie – niespotykany.
Wpiszą się w aranżację każdego pomieszczenia, zarówno urządzonego w stylu nowoczesnym, klasycznym, jak i skandynawskim.