Wzornictwo
Oferujemy tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej i w najmodniejszych wzorach
Pasja
Wyróżnia nas otwartość na innowacje, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów
Dystrybucja
Nasze produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich
Doświadczenie
Liczne sukcesy potwierdzają, że jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie

Wybierz filtry

Cena

0 zł - 15 zł
Nóżki plastikowe

Nóżki plastikowe

(55 produktów)

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów nóżek meblowych, które różnią się od siebie sposobem wykonania oraz zastosowanym do ich produkcji materiałem.
Do jednych z najczęściej wybieranych należą nóżki do mebli wykonane z plastiku. Są one uznawane za najbardziej uniwersalne i ponadczasowe modele, sprawdzające się w każdych okolicznościach.
Mogą występować w różnych stylach, formach i kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz nóżki do konstrukcji mebla. Plastikowe nóżki pasują do większości szafek, narożników czy też łóżek, stanowiąc odpowiednie podparcie konstrukcji, tworząc przy tym znakomity dodatek dekoracyjny.

Nóżki plastikowe odmienią każde wnętrze!

Plastikowe nóżki do mebli mogą całkowicie odmienić wygląd mebla. Tego rodzaju materiał charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością i odpornością, dzięki czemu zapewniają wieloletnią satysfakcję z użytkowania.
Nogi meblowe dostępne są w kolorze czarnym, srebrnym lub chromowanym, a także takie, które imitują wybarwienie drewna naturalnego, dlatego z łatwością można wybrać idealną propozycję dla siebie. Ich kształt jest zwykle bardzo prosty, albo wręcz przeciwnie – niespotykany.
Wpiszą się w aranżację każdego pomieszczenia, zarówno urządzonego w stylu nowoczesnym, klasycznym, jak i skandynawskim.

Zobacz więcej