Wzornictwo
Oferujemy tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej i w najmodniejszych wzorach
Pasja
Wyróżnia nas otwartość na innowacje, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów
Dystrybucja
Nasze produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich
Doświadczenie
Liczne sukcesy potwierdzają, że jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie

Wybierz filtry

Cena

5 zł - 15 zł
Taśmy ozdobne

Taśmy ozdobne

(20 produktów)

Zajmujesz się tapicerstwem bądź renowacją mebli? A może chcesz po prostu urozmaicić swoje meble tapicerowane, wzbogacając je o eleganckie i intrygujące wstawki? Zatem powinieneś zwrócić uwagę na taśmy ozdobne. To właśnie one zapewnią ciekawy i niestandardowy wygląd Twoich mebli.

Pinezki tapicerskie w taśmie

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważna w dzisiejszych czasach jest precyzja i czas. Dzięki ozdobnym taśmą nie musisz wbijać pinezek pojedynczo – są one wykonane tak, by ułatwić, a także usprawnić pracę oszczędzając czas. Zapomnij o żmudnym wbijaniu pojedynczych elementów – pinezki na taśmie wystarczy przyłożyć w wybrane miejsce oraz zamontować za pomocą gumowego młotka i dodatkowych pinezek, wbijając je w wyznaczone miejsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz gwarancję doskonałego wykończenia, zapewniając przymocowanie do mebla w równej linii.
Dekoracyjne taśmy pozwolą uzyskać Ci jeszcze bardziej oszałamiający efekt wizualny. Elementy te możesz dowolnie kształtować, skracać bądź wyginać – wszystko po to, aby idealnie dopasować taśmy do kształtów Twoich mebli.

Wykonane są one z trwałych materiałów – stali, która jest odporna na korozje, nie niszczeje podczas użytkowania i nienagannie prezentuje się przez wiele lat użytkowania.
Wybierając taśmy ozdobne, zagwarantujesz sobie, bądź Twoim klientom najwyższą jakość wykończenia. Duży wybór modeli taśm, kolorów i wzorów sprawi, że meble tapicerowane zyskają wspaniałą oprawę.

Zobacz więcej