Oferta hurtowa sklepu mir-tex24.pl

od 2001 roku jesteśmy obecni na Polskim rynku.
Main banner
Od początku swojej działalności konsekwentnie budujemy bogatą ofertę tkanin tapicerskich, która idealnie spełnia potrzeby rynku meblarskiego. Zawsze staramy się wybierać tkaniny wytrzymałe, wysokiej jakości, o oryginalnym wyglądzie i szeregu zastosowań. Dostępne w naszym sklepie internetowym materiały tapicerskie pochodzą od najlepszych producentów – nie tylko z kraju, ale i z całego świata, którzy specjalizują się w wybranych produkcjach.
Nowy próbnik

Doceniamy naszych klientów

Cieszymy się, że znalazłeś się właśnie w tym miejscu. Oznacza to, że pragniesz nawiązać z nami owocną współpracę. Jesteśmy zawsze otwarci na propozycje naszych klientów – zarówno nowych, jak i aktualnych. Ceny produktów widoczne na stronie, są cenami detalicznymi, dlatego też zachęcamy zainteresowanych do kontaktu z nami. Oferujemy korzystne warunki i atrakcyjne ceny. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, dostosowując ją do Twoich potrzeb.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży

Jesteśmy obecni na rynku od lat, stale się rozwijamy i umacniamy pozycję naszej marki, stosując innowacyjne rozwiązania.

Wykwalifikowana kadra

Filarem naszego sklepu są pracownicy — profesjonalna obsługa umiejąca doradzić, polecić i zarekomendować odpowiednią tkaninę.

Tkaniny na miarę potrzeb

Wszystkie materiały tapicerskie widoczne w sklepie internetowym dostępne są już od 1 mb, dzięki czemu idealnie dopasujesz potrzebną Ci ilość.
Zapraszamy do współpracy producentów mebli tapicerowanych, szwalnie oraz sklepy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat preferencyjnych warunków dla klientów hurtowych, zadzwoń lub napisz:

Kierownik ds. Zakupów Surowców:

Porównaj

0/5