Koszyk 0

Oferta dla klientów hurtowych


hurt 2 (002).png

Jeśli jesteś producentem mebli tapicerowanych i potrzebujesz hurtowych zakupów tkanin tapicerskich, znajdziesz tutaj aż 180 materiałów obiciowych. Tak szeroka oferta sprawia, że znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania i skróci czas poszukiwań do minimum.

Warunki współpracy

Aby zostać odbiorcą hurtowym tkanin tapicerskich

Mir-Tex24 musisz posiadać aktywna firmę w rejestrze oraz dokonywać zakupów tkanin w naszym sklepie na poziomie 50 mb tygodniowo.

Dostawa zamówionych tkanin odbywa się już w ciągu 3 dni na terenie całego kraju. Za to płynne dostawy tkanin już w ciągu 2 owocują szybką realizacją nawet dużych zamówień.

Kontaktując się z nami uzyskasz fachową pomoc oraz indywidualną wycenę. Nawiązując współpracę z firmą Mir-Tex24 możesz zyskać zniżki, które sięgają nawet do -20%.

Certyfikowana jakość tkanin tapicerskich

Wśród obszernego asortymentu znajdziesz tkaniny opatrzone międzynarodowymi certyfikatami. Oznacza to, że materiały przeszły wymagające testy laboratoryjne, takie jak: Test Martindale`a, test papierosa, Fira, Oeko-tex.

Dlaczego Mir-tex24?

Nasze bogate 16 letnie doświadczenie w sprzedaży tkanin obiciowych, zaowocowało stałą i wieloletnią współpracą z największymi firmami w powiecie kępińskim i jego okolicach.

Nasz region to jeden z największych klastrów branży meblarskiej w Polsce. Jednak nasza sprzedaż tkanin tapicerskich sięga także aż do Czech, Niemiec, Francji, Rosji oraz Anglii.

Bogata oferta tkanin obejmuje renomowanych producentów takich, jak Top-Textil, Tkaniny Lech. Ponadto jesteśmy jedynym dystrybutorem producenta tkanin Lech na terenie powiatu kępińskiego.

Kontakt:

Artur Dziewięcki
tel: 660 323 600
email: biuro@mir-tex24.pl

Adres:

Hurtownia Tkanin Tapicerskich Mir-Tex
ul. Cło 31a
63-604 Baranów
Otwarte: poniedziałek - piątek: 7.30-16.30

Napisz do nas, a ustalimy przejrzyste warunki współpracy!

 


Używamy plików cookies dla celów reklamowych, statystycznych i dla wygody używania strony. Więcej w polityce cookies.