Wzornictwo
Oferujemy tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej i w najmodniejszych wzorach
Pasja
Wyróżnia nas otwartość na innowacje, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów
Dystrybucja
Nasze produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich
Doświadczenie
Liczne sukcesy potwierdzają, że jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie

Wybierz filtry

Cena

5 zł - 88 zł
Akcesoria meblowe

Akcesoria meblowe

(151 produktów)

W ofercie Mir-tex24 dostępne są akcesoria meblowe, które sprawią, że meble nabiorą charakteru oraz modnego wyglądu. Podstawowym elementem każdego mebla z pewnością są nóżki oraz stópki. W zależności od wybranego kształtu oraz tworzywa, z jakiego nóżka jest wykonana, inaczej będzie ona wpływać na odbiór mebla. Stosując wysokie, zgrabne i drewniane nóżki sprawisz, że fotel lub sofa nabierze skandynawskiego stylu. Natomiast nóżki wykonane z metalu nadadzą meblom nowoczesnego charakteru.

W asortymencie sklepu z tkaninami nie może zabraknąć takich dodatków jak dekoracyjne guziki. Dostępne modele posiadają różne kształty oraz zróżnicowaną wielkość, co ułatwi dopasowanie odpowiedniego modelu do Twojego projektu. Innym elementem dekoracyjnym są kołatki, które doskonale komponują się z tkaninami typu plusz oraz velvet. Połączenie tych dwóch elementów tworzy eleganckie krzesła w stylu glamour.

Akcesoria meblowe to bardzo szeroka kategoria, która w naszym sklepie będzie systematycznie poszerzana o nowe elementy. Zachęcamy więc do stałego obserwowania nowości w naszym sklepie.

Zobacz więcej