Łatwoczyszczące

(1154 produkty)

Wybierz filtry
Pokazano 1-36 z 1154 pozycji
Pokazano 1-36 z 1154 pozycji

Na czym polega sekret tkanin hydrofobowych? Materiały te nie pozwalają wniknąć rozlanym płynom w głąb struktury tkaniny, ułatwiając przy tym zachowanie jej w czystości.
Tkaniny łatwoczyszczące, a właściwie ich włókna, zostały pokryte specjalistyczną powłoką, która pozwala wszelkie rozlane płyny zgromadzić na powierzchni tkaniny, pod postacią łatwych do usunięcia kropel. Wystarczy jedynie szybko usunąć zabrudzenie miękką, suchą ściereczką a po plamie z soku, kawy, wina czy chociażby wody nie ma ani śladu!

Dzięki takim innowacyjnym rozwiązaniom możesz dłużej cieszyć się z nieskazitelnego wyglądu Twojej kanapy, fotela bądź narożnika.
Tkanina tapicerska łatwoczyszcząca powstała specjalnie po to, aby zaspokoić rosnące potrzeby klientów na tkaniny przeznaczone do zadań specjalnych!

Materiał obiciowy wykonany w technologii hydrofobowej, szczególnie cieszy się uznaniem u osób posiadających małe dzieci bądź zwierzęta domowe.
Tkaniny łatwoczyszczące wyróżniają się przede wszystkim niesamowitą wytrzymałością oraz niezawodnością. Są łatwe w pielęgnacji, dzięki czemu tkaniny te nie mają sobie równych! Ułatwiają utrzymanie tkaniny w nienagannej kondycji, dzięki czemu zawsze wygląda ona reprezentacyjnie i schludnie.

W ofercie dostępna jest szeroka gama tkanin łatwoczyszczących w wielu kolorach, fakturach i wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojego wnętrza.