Poszewka na poduszkę Zielony motyl 321

Poduszka z nadrukiem Zielony motyl 321

EAN-13: 5903211038990
69,00 zł Brutto

*cena podana za szt.

Kolor:

Wybrano: Zielony motyl 321

do 5 dni roboczych

od 20zł

Opis

Poduszka dekoracyjna w ciemnym kolorze ozdobiona została zielonym motylem. Modny motyw w dobrym stylu zdobi kanapę, fotel, a także meble wypoczynkowe ustawiona na zadaszonym balkonie. Wysoka jakość użytych do wykonania poduszki komponentów potwierdza jej trwałość. Na podwyższony standard składają się również praktyczne właściwości, mianowicie ograniczone wchłanianie wody.

Poduszka ozdobna z motylem to świetny dodatek do dekoracji wnętrz, a także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Image
Image
Image

Opis

Cechy materiał posiada właściwości utrudniające wchłanianie
Wzór rośliny
Wymiary poszewki ok. 45x45cm
Dodatkowe informacje poszewka zapinana na zamek
Sposób czyszczenia Wilgoć należy wchłonąć bawełnianą ściereczką, czystą i suchą gąbką, papierowym ręcznikiem lub specjalnymi ściereczkami chłonnym; dopuszczane użycie delikatnego środka czyszczącego, Czyścić w czterochloro-etylenie lub benzynie, Prać w temperaturze 30°C, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie wybielać, Prasowanie dopuszczalne w temperaturze do 100 stopni C

Porównaj

0/5