Poduszka mała 45x45 Zebra 341

Poduszka mała 45x45 Zebra 341

EAN-13: 5903211038969
69,00 zł Brutto

*cena podana za szt.

Kolor:

Wybrano: Zebra 341

do 5 dni roboczych

od 20zł

Opis

Ozdobną poduszkę Zebra 341 można użyć właściwie w każdym stylu aranżacyjnym. Może posłużyć jako dekoracja nowoczesnego salonu, klasycznego pokoju dziennego czy skandynawskiej sypialni. Zestawiona w komplecie z innymi poduszkami może zrobić ogromne wrażenie na domownikach bądź odwiedzających Cię gościach.
Odpowiednie zestawienie kolorystyczne – delikatnej bieli, beżu i czerni z łatwością dopasują się do charakteru wnętrza. Z pewnością poduszka dekoracyjna Zebra 341 przyciągnie wzrok, stając się atrakcyjnym elementem wystroju pomieszczenia.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Image
Image
Image

Opis

Cechy materiał posiada właściwości utrudniające wchłanianie
Wzór zwierzęta
Wymiary poszewki ok. 45x45cm
Dodatkowe informacje poszewka zapinana na zamek
Sposób czyszczenia Wilgoć należy wchłonąć bawełnianą ściereczką, czystą i suchą gąbką, papierowym ręcznikiem lub specjalnymi ściereczkami chłonnym; dopuszczane użycie delikatnego środka czyszczącego, Czyścić w czterochloro-etylenie lub benzynie, Prać w temperaturze 30°C, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie wybielać, Prasowanie dopuszczalne w temperaturze do 100 stopni C

Porównaj

0/5