Poszewka na poduszkę Zajączek wielkanocny 367

Poduszka dekoracyjna Zajączek wielkanocny 367

EAN-13: 5903211038952
69,00 zł Brutto

*cena podana za szt.

Kolor:

Wybrano: Zajączek wielkanocny 367

do 5 dni roboczych

od 20zł

Opis

Dekoracyjna poduszka świąteczna z motywem wielkanocnego zająca to modny dodatek, który podkreśli wyjątkowość tego jedynego w całym roku czasu.

Poduszka dekoracyjna z wielkanocnym zającem to niezastąpiony detal w aranżacji salonu, sypialni i pokoju dziecięcego. Luźno rzucona na kanapę, fotel lub dziecięcy tapczanik podkreśli świąteczny klimat wystroju całego pomieszczenia.

Wykonana z wysokogatunkowego materiału poduszka ozdobna jest trwała. Jej dodatkowym atutem jest ograniczone wchłanianie cieczy.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Opis

Cechy materiał posiada właściwości utrudniające wchłanianie
Wzór motyw świąteczny, motywy dziecięce, zwierzęta
Wymiary poszewki ok. 45x45cm
Dodatkowe informacje poszewka zapinana na zamek
Sposób czyszczenia Wilgoć należy wchłonąć bawełnianą ściereczką, czystą i suchą gąbką, papierowym ręcznikiem lub specjalnymi ściereczkami chłonnym; dopuszczane użycie delikatnego środka czyszczącego, Czyścić w czterochloro-etylenie lub benzynie, Prać w temperaturze 30°C, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie wybielać, Prasowanie dopuszczalne w temperaturze do 100 stopni C

Porównaj

0/5