Poszewka na poduszkę z nadrukiem Zające 342

Poduszka mała Zające 342

EAN-13: 5903211038945
69,00 zł Brutto

*cena podana za szt.

Kolor:

Wybrano: Zające 342

do 5 dni roboczych

od 20zł

Opis

Szukasz wyjątkowych dekoracji do swojego salonu? A co powiesz na oryginalną poduszkę dekoracyjną? Nasza propozycja to połączenie wzoru zwierzęcego z geometrycznym. Dwa zające pozują na tle kraty w modnych kolorach. Całość prezentuje się abstrakcyjnie, co odpowiada nowoczesnym trendom wnętrzarskim.

Ponadto poduszka Zające 342  została wykonana z wysokiej jakości komponentów, zapewniają wygodę w trackie użytkowania. Wymiar poduszki to 45 cm x 45 cm. Wzór  został wykonany metodą tkania nici.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Opis

Cechy materiał posiada właściwości utrudniające wchłanianie
Wzór zwierzęta, motyw geometryczny
Wymiary poszewki ok. 45x45cm
Dodatkowe informacje poszewka zapinana na zamek
Sposób czyszczenia Wilgoć należy wchłonąć bawełnianą ściereczką, czystą i suchą gąbką, papierowym ręcznikiem lub specjalnymi ściereczkami chłonnym; dopuszczane użycie delikatnego środka czyszczącego, Czyścić w czterochloro-etylenie lub benzynie, Prać w temperaturze 30°C, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie wybielać, Prasowanie dopuszczalne w temperaturze do 100 stopni C

Porównaj

0/5