Poduszka dekoracyjna York 350

Poduszka dekoracyjna York 350

EAN-13: 5903211038938
69,00 zł Brutto

*cena podana za szt.

Kolor:

Wybrano: York 350

do 5 dni roboczych

od 20zł

Opis

Poduszka dekoracyjna York 350 z całą pewnością będzie pełnić funkcję doskonałej ozdoby, ale też i wygodny atrybut każdej kanapy, fotela czy łóżka.
Z łatwością może ona zostać wykorzystana w aranżacjach nowoczesnych, klasycznych czy też glamour. Doskonale sprawdzi się także w pokojach dziecięcych bądź młodzieżowych, sprawiając radość miłośnikom zwierząt.
Poduszka ozdobna York 350 wykonana została z miękkiej tkaniny w neutralnych kolorach. Posiada także wszyty zamek, który ułatwia ściągnięcie poszewki.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Opis

Cechy materiał posiada właściwości utrudniające wchłanianie
Wzór zwierzęta
Wymiary poszewki ok. 45x45cm
Dodatkowe informacje poszewka zapinana na zamek
Sposób czyszczenia Wilgoć należy wchłonąć bawełnianą ściereczką, czystą i suchą gąbką, papierowym ręcznikiem lub specjalnymi ściereczkami chłonnym; dopuszczane użycie delikatnego środka czyszczącego, Czyścić w czterochloro-etylenie lub benzynie, Prać w temperaturze 30°C, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie wybielać, Prasowanie dopuszczalne w temperaturze do 100 stopni C

Porównaj

0/5