Poszewka mała ozdobna Słoń 346

Poduszka dekoracyjna Słoń 346

EAN-13: 5903211038846
69,00 zł Brutto

*cena podana za szt.

Kolor:

Wybrano: Słoń 346

do 5 dni roboczych

od 20zł

Opis

Motyw zwierzęcy to trend, który kochają wnętrza naszych domowych salonów, pokoi dziecięcych, a także hotele, kawiarnie i firmowe strefy chilloutu. Modnym dodatkiem do każdego z tych pomieszczeń jest poduszka dekoracyjna ze słoniem.

Neutralna kolorystyka poszewki kapitalnie współgra ze wszystkimi stylami aranżacyjnymi, co znacznie poszerza spektrum jej zastosowań.

Za podwyższoną jakość poduszki 45x45 cm odpowiada staranny dobór tkaniny. Gesty splot w połączeniu z właściwościami utrudniającymi wchłanianie zapewniają jej trwałość i oryginalny wygląd na długi czas.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Opis

Cechy materiał posiada właściwości utrudniające wchłanianie
Wzór zwierzęta
Wymiary poszewki ok. 45x45cm
Dodatkowe informacje poszewka zapinana na zamek
Sposób czyszczenia Wilgoć należy wchłonąć bawełnianą ściereczką, czystą i suchą gąbką, papierowym ręcznikiem lub specjalnymi ściereczkami chłonnym; dopuszczane użycie delikatnego środka czyszczącego, Czyścić w czterochloro-etylenie lub benzynie, Prać w temperaturze 30°C, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie wybielać, Prasowanie dopuszczalne w temperaturze do 100 stopni C

Porównaj

0/5