Poszewka ozdobna Róża + paski 386

Poduszka mała 45x45 Róża + paski 386

EAN-13: 5903211038808
69,00 zł Brutto

*cena podana za szt.

Kolor:

Wybrano: Róża + paski 386

do 5 dni roboczych

od 20zł

Opis

Poduszka mała 45x45 Róża + paski 386 to propozycja dla osób, które szukają dekoracji w stylu retro. Wzór na poduszce przedstawia moty kwiatowy, na pierwszym planie jest róża w otoczeniu drobnych kwiatów. Większość kwiatów utrzymana jest w jasnej tonacji. W tle znajdują się delikatne pasy, które podkreślają styl vintage.  

Poszewka została utkana w gęstym splocie, co zapewnia jej wysoką jakość. Natomiast wypełnienie poduszki stanowi elastyczny wkład, który zapewnia komfort w trackie użytkowania. Wymiary poduszki to 45 cm x 45 cm.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Image
Image
Image

Opis

Cechy materiał posiada właściwości utrudniające wchłanianie
Wzór kwiaty, motyw geometryczny
Wymiary poszewki ok. 45x45cm
Dodatkowe informacje poszewka zapinana na zamek
Sposób czyszczenia Wilgoć należy wchłonąć bawełnianą ściereczką, czystą i suchą gąbką, papierowym ręcznikiem lub specjalnymi ściereczkami chłonnym; dopuszczane użycie delikatnego środka czyszczącego, Czyścić w czterochloro-etylenie lub benzynie, Prać w temperaturze 30°C, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie wybielać, Prasowanie dopuszczalne w temperaturze do 100 stopni C

Porównaj

0/5