Poduszka z nadrukiem Róża + kropki 385

Poduszka z nadrukiem Róża + kropki 385

EAN-13: 5903211038792
69,00 zł Brutto

*cena podana za szt.

Kolor:

Wybrano: Róża + kropki 385

do 5 dni roboczych

od 20zł

Opis

Poduszka dekoracyjna Róża + kropki 385 stanie się idealnym dopełnieniem wnętrza. To wygodny atrybut każdej kanapy, narożnika bądź fotela. Z przyjemnością możesz podłożyć ją pod głowę i odpocząć. Jest ona także znakomitą dekoracją wnętrza. Dzięki niej każde wnętrze stanie się bardziej przytulne i ponadczasowe.
Poduszka ozdobna wykonana została z wysokiej jakości tkaniny o charakterystycznym nadruku. Posiada ona wszyty zamek błyskawiczny, który ułatwia ściągnięcie poszewki, umożliwiając jej wypranie.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Opis

Cechy materiał posiada właściwości utrudniające wchłanianie
Wzór kwiaty, motyw geometryczny
Wymiary poszewki ok. 45x45cm
Dodatkowe informacje poszewka zapinana na zamek
Sposób czyszczenia Wilgoć należy wchłonąć bawełnianą ściereczką, czystą i suchą gąbką, papierowym ręcznikiem lub specjalnymi ściereczkami chłonnym; dopuszczane użycie delikatnego środka czyszczącego, Czyścić w czterochloro-etylenie lub benzynie, Prać w temperaturze 30°C, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie wybielać, Prasowanie dopuszczalne w temperaturze do 100 stopni C

Porównaj

0/5