Poduszka 45x45 Polne maki 329

Poduszka 45x45 Polne maki 329

EAN-13: 5903211038778
69,00 zł Brutto

*cena podana za szt.

Kolor:

Wybrano: Polne maki 329

do 5 dni roboczych

od 20zł

Opis

Poduszka dekoracyjna z motywem polnych maków jest stworzona dla osób ceniących motywy roślinne we wnętrzach. Model ten znakomicie urozmaici aranżację, dodając jej ciepła i przytulności.
Drzemka na tej poduszce jest prawdziwą rozkoszą! Jest niezwykle miękka i komfortowa. Sprawdzi się także jako element wyróżniający każdej kanapy, fotela bądź narożnika.
Wykonana została z tkaniny wysokiej jakości, odpornej na zmechacenia. Ponadto wyposażona została w zamek błyskawiczny, ułatwiający ściągnięcie poszewki.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Image
Image
Image

Opis

Cechy materiał posiada właściwości utrudniające wchłanianie
Wzór kwiaty
Wymiary poszewki ok. 45x45cm
Dodatkowe informacje poszewka zapinana na zamek
Sposób czyszczenia Wilgoć należy wchłonąć bawełnianą ściereczką, czystą i suchą gąbką, papierowym ręcznikiem lub specjalnymi ściereczkami chłonnym; dopuszczane użycie delikatnego środka czyszczącego, Czyścić w czterochloro-etylenie lub benzynie, Prać w temperaturze 30°C, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie wybielać, Prasowanie dopuszczalne w temperaturze do 100 stopni C

Porównaj

0/5