Poduszka dekoracyjna Pocztówki 307

Poduszka z nadrukiem Pocztówki 307

EAN-13: 5903211038754
69,00 zł Brutto

*cena podana za szt.

Kolor:

Wybrano: Pocztówki 307

do 5 dni roboczych

od 20zł

Opis

Dekoracje w stylu Vintage cieszą się nieustającą popularnością. Sprawiają, że wnętrze nabiera przytulnego i domowego charakteru.  Przykładem takiej dekoracji jest poduszka Pocztówka 307. Zastosowany wzór nawiązuje do znaczków pocztowych z motywem kwiatowym, które są wyeksponowane na fakturze imitującej drewno.

Wzór na poszewce został uzyskany za pośrednictwem metody tkania nici. Gruby splot nadaje poszewce wytrzymałości. Wymiar poduszki to 45 cm x 45 cm, posiada zapinanie na zamek. 

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Opis

Cechy materiał posiada właściwości utrudniające wchłanianie
Wzór kwiaty, napisy
Wymiary poszewki ok. 45x45cm
Dodatkowe informacje poszewka zapinana na zamek
Sposób czyszczenia Wilgoć należy wchłonąć bawełnianą ściereczką, czystą i suchą gąbką, papierowym ręcznikiem lub specjalnymi ściereczkami chłonnym; dopuszczane użycie delikatnego środka czyszczącego, Czyścić w czterochloro-etylenie lub benzynie, Prać w temperaturze 30°C, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie wybielać, Prasowanie dopuszczalne w temperaturze do 100 stopni C

Porównaj

0/5