Poszewka na poduszkę Niedźwiedź 353

Poduszka ozdobna 45x45 Niedźwiedź 353

EAN-13: 5903211038709
69,00 zł Brutto

*cena podana za szt.

Kolor:

Wybrano: Niedźwiedź 353

do 5 dni roboczych

od 20zł

Opis

Dekoracyjna poduszka 45 x 45 cm z niedźwiedziem to świetny patent na wprowadzenie drobnych, aczkolwiek znaczących zmian w wystroju mieszkania. Za sprawą poszewki szybko i łatwo i przygotujesz wnętrze na nową porę roku, dostosujesz je również do swojego nastroju i zmieniającej się mody.

Poduszka dekoracyjna łączy w sobie wysokiej klasy komponenty, które zapewniają jej trwałość i świetny wygląd na długi czas. Dodatkowym walorem poszewki jest zwiększona odporność na wchłanianie cieczy.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Opis

Cechy materiał posiada właściwości utrudniające wchłanianie
Wzór zwierzęta
Wymiary poszewki ok. 45x45cm
Dodatkowe informacje poszewka zapinana na zamek
Sposób czyszczenia Wilgoć należy wchłonąć bawełnianą ściereczką, czystą i suchą gąbką, papierowym ręcznikiem lub specjalnymi ściereczkami chłonnym; dopuszczane użycie delikatnego środka czyszczącego, Czyścić w czterochloro-etylenie lub benzynie, Prać w temperaturze 30°C, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie wybielać, Prasowanie dopuszczalne w temperaturze do 100 stopni C

Porównaj

0/5