WzornictwoOferujemy tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej i w najmodniejszych wzorach
Pasja Wyróżnia nas otwartość na innowacje, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów
DystrybucjaNasze produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich
DoświadczenieLiczne sukcesy potwierdzają, że jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie

Petproof

(18 produktów)

tkanina petproof

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem zwierząt domowych to tkaniny Petproof, znajdujące się w tej kategorii z pewnością przypadną Ci do gustu.
Są one materiałami tapicerskimi, które znacząco ułatwią życie codzienne właścicielom kotów bądź psów.
To właśnie one dbają o nienaganny wygląd mebli tapicerowanych bądź legowisk, co z pewnością docenią nie tylko domownicy, ale i czworonożni przyjaciele.

Tkaniny Petproof wyróżniają się bardzo drobnym splotem i gładką powierzchnią, dzięki czemu sierść zwierząt nie wnika w głąb struktury mebla, znacząco ułatwiając ich czyszczenie. Wystarczy wykorzystać wilgotną ściereczkę, bądź gumową rękawicę, czy też rolkę do ubrań z taśmą klejącą – są to sposoby, które z łatwością pomogą pozbyć się zbędnej sierści z całej powierzchni mebla.
Największym atutem tkanin Petproof jest to, że bywają one także odporne na zadrapania i zaciągnięcia, dzięki czemu kot ostrzący swe pazury czy pies wskakujący na kanapę nie uszkodzi tapicerki.

Ponadto wiele tkanin dostępnych w tej kategorii posiada funkcje, które również sprawdzają się w ekstremalnych warunkach: trudnopalność czy wodoodporność.
Decydując się na tkaniny wodoodporne, niestraszny Ci będzie widok mokrego psa bądź kota na narożniku! Materiały te ograniczają wchłanianie cieczy, pozostawiając uformowane na powierzchni mebla krople, które wystarczy zetrzeć chłonną ściereczką.

Mimo iż tkaniny Petproof posiadają wiele atestów i certyfikatów, pamiętaj, że żadna tkanina nie jest niezniszczalna. By zachować jej nieskazitelny wygląd, warto odpowiednio o nią dbać i przestrzegać zasad pielęgnacji tkanin.

Zobacz więcej