Kolekcja tkanin Mono

(18 produkty)

Wybierz filtry
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Kolekcja tkanin Mono wyróżnia się miękką i delikatną w dotyku strukturą. Posiada bogatą kolorystykę o różnych tonacjach – od wyrazistej żółci poprzez szarości, aż po modne granaty i ponadczasowe czernie. Tkaniny te są wytrzymałe i odporne na mechacenie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako obicie mebli tapicerowanych.
Materiały tapicerskie Mono wykonane są w całości z włókien syntetycznych. Warto również dodać, że materiał posiada właściwości hydrofobowe. Dzięki nim tkanina nie wchłania rozlanych płynów, pozostawiając krople na powierzchni materiału. To rozwiązanie w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie tkaniny.

Sposób czyszczenia:
Na plamę rozlanego płynu należy przyłożyć czystą i dobrze wchłaniającą ściereczkę. Nie trzeć - poczekać, aż ściereczka wchłonie rozlaną ciecz. W przypadku bardziej uciążliwych plam powtórzyć czynność, używając wilgotnej ściereczki, namydlonej białym mydłem. W tym przypadku czyścić daną powierzchnię ruchem okrężnym, od zewnątrz do wewnątrz. Po czyszczeniu zmyć resztki czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia. Nie prać. Nie wybielać. Nie wykręcać. Czyścić chemicznie. Nie prasować i nie suszyć w suszarce bębnowej.

Porównaj

0/5