Koszyk 0

Lech tkaniny

Tkaniny tapicerskie firmy Lech cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nasza firma już od wielu lat posiada w sprzedaży tkaniny obiciowe firmy Lech. Warto nadmienić, iż  jesteśmy wyłącznym dystrybutorem lech tkaniny w dużej części rejonu południowej wielkopolski. Dzięki szerokiej ofercie wzorów i kolorów z łatwością docieramy do nawet najbardziej wymagających klientów.

Tkaniny

Tkaniny obiciowe posiadają różne struktury od gładkich po plecionki. Każdy prezentowany materiał charakteryzuje się innymi właściwościami, które szczegółowo opisane zostały w specyfikacji produktu. Mamy świadomość tego, że moda diametralnie się zmienia, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę o nowe kolekcje, unikatowe wzornictwo oraz ciekawą kolorystykę. Wiemy również, że cenią Państwo wytrzymałość tkaniny, dlatego posiadamy w ofercie tkaniny odporne na działanie światła słonecznego, odporne na ścieranie, o wysokiej gramaturze i przedstawiamy to szczegółowo w specyfikacji technicznej danego produktu. Posiadamy w ofercie tkaniny, które nie zawierają szkodliwych składników, mają właściwości antybakteryjne i są przyjemne w dotyku.

Kolekcja Foto

Tkaniny tapicerskie kolekcji foto to niebanalna propozycja, która zachwyca ludzi w każdym wieku. Bogata oferta tkanin z nadrukiem urozmaici każdy mebel. Kolekcja foto jako dodatek do łóżka dziecięcego wykorzystywana jest już od dawna i bardzo fajnie się sprawdza. Kolekcja foto zyskała uznanie także, jako główny materiał na poduszki. Dodatek, poduszek wykonanych z tkaniny obiciowej foto, do stonowanego kolorystycznie mebla tworzy bardzo indywidualną całość.

Używamy plików cookies dla celów reklamowych, statystycznych i dla wygody używania strony. Więcej w polityce cookies.