Kolekcja tkanin Mono

21,00 zł
(cena podana za mb)

Dostawa:

do 5 dni roboczych

Zamów próbki
WzornictwoOferujemy tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej i w najmodniejszych wzorach
Pasja Wyróżnia nas otwartość na innowacje, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów
DystrybucjaNasze produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich
DoświadczenieLiczne sukcesy potwierdzają, że jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie

Opis

Kolekcja tkanin Mono wyróżnia się miękką i delikatną w dotyku strukturą. Posiada bogatą kolorystykę o różnych tonacjach – od wyrazistej żółci poprzez szarości, aż po modne granaty i ponadczasowe czernie. Tkaniny te są wytrzymałe i odporne na mechacenie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako obicie mebli tapicerowanych.
Materiały tapicerskie Mono wykonane są w całości z włókien syntetycznych. Warto również dodać, że materiał posiada właściwości hydrofobowe. Dzięki nim tkanina nie wchłania rozlanych płynów, pozostawiając krople na powierzchni materiału. To rozwiązanie w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie tkaniny.

Sposób czyszczenia:
Na plamę rozlanego płynu należy przyłożyć czystą i dobrze wchłaniającą ściereczkę. Nie trzeć - poczekać, aż ściereczka wchłonie rozlaną ciecz. W przypadku bardziej uciążliwych plam powtórzyć czynność, używając wilgotnej ściereczki, namydlonej białym mydłem. W tym przypadku czyścić daną powierzchnię ruchem okrężnym, od zewnątrz do wewnątrz. Po czyszczeniu zmyć resztki czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia. Nie prać. Nie wybielać. Nie wykręcać. Czyścić chemicznie. Nie prasować i nie suszyć w suszarce bębnowej.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Dane techniczne

Gramatura330 g/m2
Skład100% PES
Szerokość tkaniny142-145 cm
Ścieralność Test Martindale50 000
Pilingi5
Wytrzymałość na rozdzieranie≥40
Przesunięcie nitki w szwie4mm
Rodzajplusz
Trudnopalność - test papierosaPN-EN 1021-1
Cechyłatwoczyszcząca

20 produktów z tej samej kategorii