WzornictwoOferujemy tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej i w najmodniejszych wzorach
Pasja Wyróżnia nas otwartość na innowacje, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów
DystrybucjaNasze produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich
DoświadczenieLiczne sukcesy potwierdzają, że jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie

Kolekcja tkanin Mono

19 zł/mb

Czas realizacji:

do 5 dni roboczych

Więcej informacji

Kolekcja tkanin Mono wyróżnia się miękką i delikatną w dotyku strukturą. Posiada bogatą kolorystykę o różnych tonacjach – od wyrazistej żółci poprzez szarości, aż po modne granaty i ponadczasowe czernie. Tkaniny te są wytrzymałe i odporne na mechacenie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako obicie mebli tapicerowanych.
Materiały tapicerskie Mono wykonane są w całości z włókien syntetycznych. Warto również dodać, że materiał posiada właściwości hydrofobowe. Dzięki nim tkanina nie wchłania rozlanych płynów, pozostawiając krople na powierzchni materiału. To rozwiązanie w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie tkaniny.

Dopuszcza się występowanie różnic pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Sposób czyszczenia:
Na plamę rozlanego płynu należy przyłożyć czystą i dobrze wchłaniającą ściereczkę. Nie trzeć - poczekać, aż ściereczka wchłonie rozlaną ciecz. W przypadku bardziej uciążliwych plam powtórzyć czynność, używając wilgotnej ściereczki, namydlonej białym mydłem. W tym przypadku czyścić daną powierzchnię ruchem okrężnym, od zewnątrz do wewnątrz. Po czyszczeniu zmyć resztki czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia. Nie prać. Nie wybielać. Nie wykręcać. Czyścić chemicznie. Nie prasować i nie suszyć w suszarce bębnowej.

Dane techniczne

Gramatura330 g/m2
Skład100% PES
Szerokość tkaniny145 cm
Ścieralność Test Martindale50 000
Pilingi5
Przesunięcie nitki w szwie4mm
Rodzajplusz
Cechyograniczna wchłanianie cieczy

20 produktów z tej samej kategorii