Koszyk 0

tkaniny innowacyjne

Obecnie na rynku dostępny jest duży wybór tkanin tapicerskich. Możemy wybierać wzory, kolory, materiały. Od wyboru do koloru. W naszej ofercie wyróżniamy kategorie tkanin: strukturalne, gładkie, innowacyjne, strefa dla dziecka. W każdej kategorii występuje kilka podkategorii. Jaką tkaninę wybrać, gdy asortyment jest taki szeroki? Wybór tkaniny obiciowej to ważny element w produkcji mebli. Im lepsza tkanina, tym jest bardziej pożądana, a efekt końcowy bardziej zadowalający. Czym charakteryzują się tkaniny innowacyjne i dlaczego warto je wybrać?

Tkaniny innowacyjne

W tej kategorii znajdują się między innymi kolekcja Amber oraz kolekcja Lotus. Tkaniny z tych kolekcji posiadają certyfikat antybakteryjny. Wyróżnia je nietypowe wzornictwo. Każda z tych kolekcji jest innowacyjnym materiałem obiciowym. Zapewni produkcję ciekawych mebli, które na pewno przykują uwagę. Prezentowane tkaniny sprawdzą się świetnie również jako dodatki do mebli w formie wstawek, poduszek itp. Dzięki zastosowaniu tkaniny, innowacyjnej w produkcji, będziesz w stanie wyróżnić się na tle konkurencji i zyskać rzeszę nowych klientów.

Tkaniny innowacyjne w codziennym użytkowaniu

Z racji posiadania licznych certyfikatów tkaniny innowacyjne są polecane do produkcji mebli do salonu, pokoju dziennego, sypialni, a także do biura i wielu innych pomieszczeń gdzie spędzamy dużo czasu. Tkaniny innowacyjne z certyfikatem antybakteryjnym szczególnie polecane są do produkcji rzeczy użytkowanych przez dzieci. Tkaniny innowacyjne nie sprawiają problemów w codziennym użytkowaniu. Na dodatek ich właściwości m.in. trudnopalność, odporność na wchłanianie płynów są praktyczne i pozwalają cieszyć się z dobrej jakości produktów w rozsądnej cenie.

Tkaniny innowacyjne co się za tym kryje?

W kategorii tkanin innowacyjnych możemy spotkać tkaniny z rodzaju: ekoskóra, plusz, plecionka, pikowane, gładkie, ze wzorami, miękkie w dotyku itd. Duży wybór jest spowodowany ciągłą gonitwą klientów za nowościami. Chcemy stale zadziwiać. Pragniemy wyróżniać się z tłumu. Prezentowana przez naszą hurtownię tkanin oferta tkanin innowacyjnych zaspokoi te potrzeby.

Używamy plików cookies dla celów reklamowych, statystycznych i dla wygody używania strony. Więcej w polityce cookies.